"Enter"a basıp içeriğe geçin

Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” manaına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece bilgi aktarımı dâhilin bileğil, aynı zamanda sefa dâhilin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir müstear ad kullanarak (nickname) söyleşi yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız gelişigüzel biriyle kuruluşlabildiği kadar hatta tanıdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri yoluyla kuruluşlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve söyleşi etme üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri umumiyetle programlama dilleri kullanılarak veya müheyya scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş yapıp etmek dâhilin sadece nickname (müstear ad) açmak yeterli olurken kimilarındaysa sohbete mirlamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları arasında popüler olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine mirlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla izlence açıklık didarünü kullanarak sadece alfabelı, alfabelı ve hayallü, sesli ve hayallü kadar tercihe destelı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en popüler olanı endamsız müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger adlı entelekt mesajlaşma yazılımıdır. Bir öteki popüler chat izlence olan ve internetin efsane yazılımlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://ticariyazilimlar.name.tr/ https://garajbrandasi.name.tr/ https://kulaklikfiyatlari.name.tr/ https://hizlizayiflama.name.tr/ https://kabinmemuru.name.tr/ iqos fiyat
Puro Satın Al puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr