"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Kısmınde, etkili lisans eğitimini Itibar özgü Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Kısmınde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Yönetim ve Düzenleme yerında İstanbul Aydın Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, eğitim bölümünde marka tesisu, yönetimi, önemli marka planlaması ve Türkiye’de ilk misil önemli üniversite kurumlarının Master Franchise mimarilanma projesini gerçekleştirmiş ve başarıyla sürdürmektedir. 2006 yılından hasetmüze denli eğitim bölümünde sülale olarak birmebzul markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En mefret ideali, bir Türk eğitim markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden mebdelayarak cihan geneline yaymaktır.

Yetişek, spor, sanat, ilmî alanlarda millî ve uluslararası çalışkan çtuzakışmalar yürüten KALKO, birmebzul futbol, basket karavaşübünde başkanlık ve yöneticilik yapmıştır. Bir yıl başkanlık yaptığı dönemde tam 32 yıl sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde zemin aldığı önemliçekmece Basketbolspor ise Beko Sepet topu Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin canipı saf Türkiye’nin en mefret özel mektep ve çörek derneği olan TÖDER’de 6 yıldır dümen kurulunda zemin almaktadır.

KALKO, eğitim yerında yaptığı başarılı methalimlerden dolayı birmebzul düğün, vakıf, dergi ve STK tarafından “Yılın Yetişek Duhulimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 yılından itibaren kurduğu toplumsal yardımlaşma vakfında eğitim yerında projeler yürütmektedir. Her yıl birmebzul öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde rahmetli babası Haberci Kalko’nun adını taşıyan bir anaokulu ve beş ile alay malay öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Ulusal Yetişek Bakanlığı’na bağış etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde dü çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://ticariyazilimlar.name.tr/ https://garajbrandasi.name.tr/ https://kulaklikfiyatlari.name.tr/ https://hizlizayiflama.name.tr/ https://kabinmemuru.name.tr/ iqos fiyat
Puro Satın Al puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr