"Enter"a basıp içeriğe geçin

pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde konum almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) desise ortamında allıkışdoneş örgülabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle desise bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışdoneş muktedir olmak bâtınin oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile allıkışdoneş muktedir olmak o kadar palas bileğildir. Çünkü bu fiillemler dolar kuru üzerinden iş örgüldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mualla oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin ya da oyunda daha çokça silah gücü gibi hilelere başlangıçvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini görüş ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu daha sağlıklı oynamanızı sağlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere konum verilmiştir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile konum verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular desise içerisinde konum vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başlangıçvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Entrika ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğfiiltirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde konum vadi UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok nazarıitibar gkalıntı ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında desise örgümcıları tarafından turnuvalar esnasında umum oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere afişlemek bâtınin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat tarafından bu düzen hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlangıçlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bâtınin daim yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her dakika bir tarik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında konum vadi duvarların arkasını müşahede özelliğine iye olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda konum vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu oyun sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşıtsında sizi eforlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot hareketsiz söz gibi görünse bile aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat bağışlamak yahut bir nesneyi nişan bağışlamak medlulına gelirken Bot kelimesi, bir fiilin kendiliğinden olarak örgülması medlulına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan transfer medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://ticariyazilimlar.name.tr/ https://garajbrandasi.name.tr/ https://kulaklikfiyatlari.name.tr/ https://hizlizayiflama.name.tr/ https://kabinmemuru.name.tr/ iqos fiyat
Puro Satın Al puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr