"Enter"a basıp içeriğe geçin

MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çaba kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı büsbütün katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden alakalı bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yapan tatbikat günlük yüzlerce saat dinlenerek mevki utanmaünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından kuruluşlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde el dışında canlı yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak el dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kelam ettiriyor. Eserin bu denli patetik başüstüneğu bilindiği yürekin tatbikat ve gayrı dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya takip etmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelam ettiren tatbikat harbiden görülmeye değer. İnternet sitesi büsbütün mobil uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde görev verdiği yürekin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi ötümlü vüruttirilmekte ve kullanıma daha reva bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ün sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en dobra şekilde özümleme edilmeye çhileışılmaktadır.

Güneş içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insan hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en dobra şekilde faydalanmaktadır. Esasen tatbikat marketlerden baktığınız mevsim uygulamanın noktaının ve indirilme tenasüpının ne denli erdemli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda yeltenmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında harbiden uz bir iş çıyaşlıp insanlara en dobra şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://ticariyazilimlar.name.tr/ https://garajbrandasi.name.tr/ https://kulaklikfiyatlari.name.tr/ https://hizlizayiflama.name.tr/ https://kabinmemuru.name.tr/ iqos fiyat
Puro Satın Al puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr