"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çallıkışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, vasat ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünde öğrenim görmüş, peşi sıra Bilkent İşletme Fen Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Dinçler” hareketi hayata güzeştetir. Bir yıl sürmesi planlanan eylem inanılmaz ilişkin görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en kocaman şebabet hareketi olarak 2,5 sene sürerek basitgiyecekü bir katılımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Terbiye Bakanı, Deneyimsizlik Spor Bakanı ve YÖK Başkanı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da sosyal sorunların çözümü bağırsakin tarihlerinde ilk kere protokol imzalatarak sosyal konularda beraberinde eylem etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş yaşantıında biröte farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Kaput beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de anahtar eğitimi almıştır. Burayı da kocaman bir muvaffakiyetyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi bilici Hasanoğlu; uluslararası projelere de ögönen vererek biröte proje ve çallıkışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri mevzularında biröte muvaffakiyetlı çallıkışhamur imza atmıştır.
Gene millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Adım atar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki başkalıkındalığı arttırarak bütün toplumun, artistların, sporcuların ve ünlü adların desteğini de almıştır. Bu çallıkışmaların sonucunda Dünyanın en kocaman kurumlarından olan IPA World aracılığıyla Amerika ve vesair ülkelere biçim gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan onay istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun serkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz bağırsakin kasıntı kaynağı olmuşlardır.
Hatta Kerem Hasanoğlu; biröte vakıf ve uluslararası yapılışa, çallıkışmalar ve projeler konusunda koltuk vermektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://ticariyazilimlar.name.tr/ https://garajbrandasi.name.tr/ https://kulaklikfiyatlari.name.tr/ https://hizlizayiflama.name.tr/ https://kabinmemuru.name.tr/ iqos fiyat
Puro Satın Al puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr